Balticus Advocatus   PRADŽIA   |   APIE MUS   |   SPECIALIZACIJOS   |   PUBLIKACIJOS   |   KONTAKTAI   |   NUORODOS   
 
   ADVOKATO
   ARŪNO MARCINKEVIČIAUS
   IR PARTNERIŲ KONTORA
 
 >>    PASITEIRAVIMUI
Tel./Faks.: +370 52 62 1994
El.paštas: info@advo.lt
 

Autorinės teisės  

"ADVO.LT" yra registruota interneto svetainė.

"ADVO.LT" stengiasi, kad informacija, pateikiama svetainėje būtų tiksli, tačiau negarantuojame jos šimtaprocentinio tikslumo ir neprisiimam atsakomybės už naudojimosi informacija, pateikta "ADVO.LT" svetainėje, padarinius.

Griežtai draudžiama informaciją, pateiktą "ADVO.LT" svetainėje, naudoti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitose informavimo priemonėse, taip pat šią medžiagą bet kokiu pavidalu platinti ar kitaip skelbti.

Bet kokia informaciją, paskelbtą "ADVO.LT" svetainėje, su nuorodą į Eltą, BNS, Delfi ir kitus informacijos šaltinius, platinti, kopijuoti, skelbti be pastarųjų raštiško sutikimo griežtai draudžiama.

"ADVO.LT" turi nuorodas į įvairius šaltinius ir internetines svetaines. Pastarųjų "ADVO.LT" nekontroliuoja ir negali garantuoti jų turinio tikslumo ir pagrįstumo. "ADVO.LT" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) "ADVO.LT" interneto puslapyje, Jūs suteikiate "ADVO.LT" autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). "ADVO.LT" neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui.

"ADVO.LT" gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos "ADVO.LT" interneto puslapiuose be "ADVO.LT" raštiško sutikimo.
 

info@advo.lt   © 2005   Balticus Advocatus.   Autorinės teisės.  Atsakomybės apribojimas